אודותינו

התקשרו 09-7947575 לקבלת הצעה או השאירו פרטים

חברת בי. ג'י. אי. סנדור טכנולוגיות , הינה מקבוצת ב.ג. אילנית. התמחות החברה בתריסי גלילה, דלתות מיוחדות, משווי גובה, שערים שונים ופתרונות מיוחדים לחסימה של רכב ואדם.

החברה נוסדה בשנת 2008, ולאחרונה רכשה את פעילותה של חברת מולטידור סנדור.

מיקום החברה, במבוא חורון, מאפשר לה נגישות לכל חלקי הארץ בכל הקשור למתן שירות והתקנות וכן מקום לייצור מתקדם בעזרת צוות עובדים מיומן.

פעילות החברה מנוהלת על ידי עוזי סיני , לו ניסיון רב שנים בתחום , וכאמור בעזרת צוות עובדים מיומן ורב ניסיון, מאפשר לחברה להעניק שירות איכותי ומקצועי.

עוזי סנדור

עוזי סיני, מנכ"ל ומייסד החברה

לקוחות החברה הינם בין היתר: משרד הביטחון, רשות שדות התעופה, אלקטרה, אל-על, רשתות קסטרו, אפריל, דואר ישראל   ועוד.

כאמור, החברה הינה חברה בת של ב.ג. אילנית וככזאת נהנית מיתרון של גודל וגב כלכלי ומקצועי עם מוניטין רב שנים.

כל הציוד החשמלי, בו החברה עושה שימוש, עובר בדיקות של מכון התקנים הן בהתאם לתקן הישראלי והן בתקן אירופאי/אמריקאי.

החברה קשובה לבקשות הלקוח, הן בייעוץ הן במתן שירות איכותי ומקצועי בתחום הנ"ל ורואה אתגר במציאת פתרונות ייחודיים ללקוחותיה.

 

במפעלי החברה במבוא חורון, הסמוך למודיעין, ניתן לראות דוגמאות של תריסים שונים כמו: תריסי ספירלה, דלתות פנלים, תריסים מהירים , תריסי PVC, דלתות מיוחדות נגד ירי וונדליזם קשה, משווי גובה, דלתות מתאזנות ועוד. 

מחלקת השירות של החברה גדלה בהתמדה, תוך הקצאת אמצעים מקצועיים לטכנאי החברה למתן שירות איכותי. הלקוח פותח קריאת שירות באפליקציה , וטכנאי מיומן מגיע לתיקון התקלה תוך שהוא מקבל ממערכת המשוכללת של החברה את כל הנתונים על התריס/דלת /שער . לאחר התיקון, הלוקח מקבל אליו את תיאור התקלה ואופן התיקון, ויכול גם לקבל את היסטוריית הטיפולים שנעשתה במקום. המערכת הנ"ל הינה פרי פיתוח של החברה, ששמה את נושא השירות בראש סדר העדיפויות.